Портал графіки та дизайну » Інформація про сайт
Проект uart.pp.ua (до 22.03.2023 - uart.at.ua) був створений 04 червня 2014 року для всіх бажаючих освоїти створення і обробку зображень в різних графічних редакторах (Photoshop, GIMP, Paint.NET).
На нашому сайті зібрана велика кількість уроків, які допоможуть як новачкам в первісному освоєнні популярних програм графічних редакторів, так і просунутим користувачам, показуючи унікальні функції і широту можливостей редакторів.

Крім уроків на сайті зібрано багато корисної інформації про графічні редактори. За допомогою нашого сайту можна дізнатися як налаштувати редактори і знайдете корисні плагіни і доповнення для них.

Головні розділи сайту 
У представлених нижче розділах є все, що вам знадобиться для швидкого освоєння програми і творчої роботи з графічними редакторами.

«Уроки» - основна рубрика сайту, в якій публікуються уроки по обробці фото, створення текстових ефектів, анімації, дизайну, малювання і створення графіки для сайтів.
«Файли» - файловий архів, в якому зібрана величезна колекція доповнень, що значно розширюють можливості програми. Модулі, пензлі, текстури, градієнти, шрифти, шаблони, рамки, фігури, іконки, теми і багато-багато іншого. 
«Відеоуроки» -  ми додали на сайт рубрику «Відеоуроки». І в цей же час почали наповнювати наш офіційний YouTube-канал відеоматеріалами по роботі в графічному редакторі Photoshop. Частина відеоконтенту, опублікованого на Ютубі, також публікується на сайті в вищеназваної рубриці. Однак деякі матеріали подаються тільки на нашому відеоканалі. Тому, щоб наочно освоювати Photoshop в повному обсязі, рекомендуємо підписатися на наш YouTube-канал.

Джерело та якість матеріалів
Ми створюємо самі, а також підбираємо і публікуємо якісні навчальні матеріали з різних відкритих джерел:


  • Переклад майстер-класів іноземних авторів. Всі уроки адаптовані для користувачів україномовних версій програм. У процесі перекладу матеріали по можливості поліпшуються, при необхідності доповнюються або спрощуються.

  • Транскрібація відеоуроків YouTube. Ми переносимо деякі відеоматеріали в текстовий формат з додаванням зображень, що наочно пояснюють дії по роботі в редакторах.

Стара форма входу