Кельтські вузли в Inkscape

Кельтські вузли в Inkscape
Малювання
07.07.2015, 17:58
1940
0
Виконати цей урок допоможуть логічне мислення та уважність. Можливо, вперше алгоритм малювання кельтських вузлів здасться вам невеликий головоломкою, але якщо ви розберетеся, то зможете малювати різні кельтські вузли у векторі без утруднень. Урок заснований на застосуванні логічних операцій з контурами.

1. Йдемо в Додатки => Відтворити => Трикутник і малюємо рівносторонній трикутник з довжиною сторони 100 пікселів.




2. Викликаємо вікно трансформації об'єктів (Ctrl + Shift + М), у вкладці Обертання задаємо кут повороту в 180 градусів і застосовуємо до трикутника. Малюємо коло 200 * 200 пікселів, дублюємо його два рази. Включаємо прилипання, а також опцію "прилипання від і до центр ів об'єктів". Розташовуємо кола так, щоб їх центри збігалися з вершинами трикутника.


3. Видаляємо трикутник - він нам більше не потрібен. Виділяємо всі три кола, задаємо їм обведення товщиною в 20 пікселів. Оконтурюємо обведення кіл (Ctrl + Alt + C). Для зручності виконання подальших кроків я пофарбував кожне коло в свій колір.


4. Тепер починається найцікавіше - головне, не заплутатися. Щоб створити ефект переплетення, нам потрібно розбити кожне коло на 8 частин. Використовуємо при цьому операцію Розподіл контуру. Отже, приступимо.

Спочатку "препаруємо" чорне коло. Дублюємо червоне коло. Виділяємо чорне коло і дублікат червоного кола і виконуємо Контур => Ділення (Ctrl + /). Чорне коло розділилося на чотири фігури.


5. Тепер дублюємо синє коло, виділяємо разом з цим дублікатом чорне коло, яке перетинається з синім колом, і знову "ділимо". Чорне коло перетинає синє в двох місцях - повторюємо дублювання синього і ділення для другої чорної дуги. Чорне коло готовий - воно розбите на 8 частин.


6. Аналогічним чином потрібно піддати поділу два кола, що залишилися. Дублюємо частину сусіднього кола, яка перетинає бажане коло, виділяємо дублікат і коло і "ділимо". Ось що повинно вийти:


7. Найскладніше позаду, тепер будемо "плести" частини, що вийшли. Спочатку видаляємо зовнішні дуги, найбільші. У нас вийшло три пелюстки. Тепер потрібно виділяти частини, які будуть безперервними, і підсумувати їх (Ctrl ++), попутно видаляючи зайві шматочки.


8. У результаті у нас повинно вийти три складові частини кельтського вузла. Заливаємо кожну лінійним градієнтом, крайнім точкам якого задаємо темно-зелений колір, середнім - світло-зелений. Ось як я розташував градієнти:


9. Я показав вам загальний принцип малювання кельтських вузлів в Inkscape. Подібним чином, використовуючи прості форми, можна намалювати різні види вузлів - наприклад, такі:


Автор: інтернет Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
1951
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
406
0

Стара форма входу