Спліт-тонування в GIMP

Спліт-тонування в GIMP
Ефекти
05.01.2024, 20:30
69
0
Цей урок заснований на підручнику Рора з розділеного тонування від групи мерехтінь gimp, а також на одному з подкастів meetthegimp.org. Це акуратний ефект, коли ви можете мати кретиновий колір для світлих тонів та інший для тіней.
Приступаючи до роботи
Зображення, яке я буду використовувати для цього прикладу, вимкнено sxc.hu, але ви можете використовувати своє, якщо хочете.
1

Крок 1
Відкрийте зображення в GIMP і перейдіть до діалогового вікна "Шари", після чого клацніть на кнопці піктограми, щоб ми мали дві копії нашого зображення.
2

Крок 2
Тепер нам потрібно перетворити нашу кольорову фотографію в чорно-білу фотографію, для цього перейдіть у меню та натисніть Кольори> Знебарвлення.
3
 
Крок 3
Створіть новий шар і заповніть блакитним кольором 2bc6ff за допомогою інструменту Заповнення.
4
 
Крок 4
Після того як ви заповнили новий шар синім, перейдіть до діалогового вікна Layers і змініть режим з Звичайного на Перекривання.
5
 
Крок 5
Тепер об'єднайте два шари, клацнувши правою кнопкою миші на синьому шарі, і в меню перейдіть до пункту Об’єднати з попереднім.
6
 
Крок 6
Тепер ми повторимо те, що ми зробили в попередніх кроках, але на цей раз використовуємо помаранчеве заповнення ffc600 замість синього.
7
 
Крок 7
Тепер, коли у нас є два кольори, ми можемо почати процес розбиття тонів. Клацніть правою кнопкою миші на нашому помаранчевому шарі і перейдіть до Add Layer mask. у вікні Додати маску шару виберіть копію шару у градаціях сірого та натисніть кнопку Додати.
8
 
Зверніть увагу на те, що світлі тони на зображенні тепер жовтуваті.
9
 
Крок 8
Тепер клацніть правою кнопкою миші на нашій синій фотографії, і, як і попередній пост, перейдіть на Add layer mask, але на цей раз встановіть галочку.
10
 
Крок 9
На цьому заключному етапі ми зменшимо непрозорість шару помаранчевого кольору до 75, щоб отримати більше блакитного відтінку, цей крок не обов'язковий, і він буде відрізнятися від фотографії до фотографії.
11
 


Автор: Phil Hart Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
1949
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
406
0

Стара форма входу