Створюємо постер з футболістом в Photoshop

Створюємо постер з футболістом в Photoshop
Робота з фото
19.08.2021, 09:51
283
0
Матеріали уроку:

У цьому уроці я розповім вам, як створити постер з футболістом. В ході виконання уроку ви навчитеся поєднувати різні зображення використовуючи коригувальні шари, режими змішування, маски шару і деякі прості інструменти.
В результаті виконання уроку у вас вийде ось такий результат.

Ви так само можете використовувати дане зображення в якості фону для табло футбольного матчу (завантажити)

Крок 1.
Створіть новий документ 1920 x 1080 px з прозорим фоном, відкрийте текстуру з дощем і помістіть її в наш документ. Змініть розмір якщо це необхідно. Встановіть режим змішування для шару на Overlay / Перекриття і понизьте значення непрозорості до 50%.

Крок 2.
Помістіть в наш документ зображення з барвистими лініями, потім зображення зі стадіоном. Для шару зі стадіоном змініть режим змішування на Multiply.

Крок 3.
Відкрийте зображення з футболістом. Ви можете використовувати будь-яке інше зображення, наприклад, зображення з гравцем в американський футбол, тенісистом або боксером.
Далі, нам необхідно відокремити футболіста від фону, для цього ви можете використовувати один з інструментів виділення: Quick Selection Tool / Швидке виділення, Magic Wand Tool / Чарівна паличка (W), Polygonal Lasso Tool / Прямокутне ласо (L).
Я використовував інструментQuick Selection Tool / Швидке виділення (W) з діаметром пензля 33 рх. Створіть маску для даного шару і відкоригуйте деякі деталі, якщо виділення було зроблено не акуратно.

Крок 4.
Помістіть футболіста в наш документ, потім виберіть шар з барвистими лініями і футболістом і натиснувши Ctrl + T відобразіть ці шари по горизонталі. Змініть режим змішування для шару з футболістом на Lighten / Заміна світлим - у вас вийде ефект подвійної експозиції.

Крок 5.
Помістіть зображення з текстурою паперу в наш документ - поверніть її та змініть режим змішування для шару на Soft Light / М'яке світлоі понизьте значення непрозорості до 10%.

Крок 6.
Помістіть зображення з гранжевою текстурою і змініть режим змішування для шару на Overlay / Перекриття.

Крок 7.
Тепер помістіть зображення з текстурою пилу, змініть режим змішування для шару на Lighten / Заміна світлим і понизьте значення непрозорості до 70%.
Додайте маску для даного шару, використовуючи м'який пензлик, попередньо встановивши колір переднього плану на чорний, стирайте темні області (дивіться червоні області на масці шару). Встановіть непрозорість пензля 35%.

Крок 8.
Відкрийте текстуру зі снігом, помістіть в наш документ і змініть режим змішування для шару на Lighten і понизьте непрозорість до 30%.

Крок 9.
Відкрийте текстуру з відблисками, помістіть в наш документ і змініть режим змішування для шару на Screen. Додайте шару маску і, використовуючи пензель, зітріть краї.

Крок 10.
Помістіть текстуру з частинками в наш документ, змініть режим змішування на Color Dodge і понизьте непрозорість до 25%.

Крок 11.
Додайте наступні коригувальні шари встановивши їм відповідні налаштування:

  • Gradient Map/ Карта градієнта, встановивши стандартні кольори від білого до чорного. Змініть режим змішування на Soft Light / М'яке світло і понизьте непрозорість до 45%;
  • Photo Filter / Фотофільтр, використовуючи колір Sepia / Сепія зі значенням Density / Щільність 50%;
  • Curves / Криві, встановивши значення Input / Вхід рівне 89, а Output / Вихід рівне 73;
  • Brightness / Contrast / Яскравість / Контрастність, встановивши значення Brightness / Яскравість на -10;
  • Color Lookup / Пошук кольору використовуючи FuturisticBleak.


Крок 12.
Якщо ви не використовуєте Photoshop CS6, то замість коригуючого шару Color Lookup / Пошук кольору ви можете використовувати коригувальний шар Gradient Map / Карта градієнта, встановивши кольори для градієнта на # 872f2f і # fbfde6. Встановіть режим змішування на Overlay / Перекриття. Далі застосуйте коригувальний шар Photo Filter / Фотофільтр, використовуючи колір # a0c6d7 зі значенням Density / Щільність 50%;

Крок 13.
Натисніть клавіші Ctrl + Shift + Alt + E, щоб об'єднати всі шари зі створенням копії, перейдіть в меню Filter> Other> High Pass і встановіть радіус 2рх. Змініть режим змішування для шару на Overlay / Перекриття і понизьте непрозорість до 50%.

Ось і все ...
Вітаю ви виконали урок

Сподобалося? Поділіться з друзями!


Автор: MILOS KARANOVIC Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
2130
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
484
0

Стара форма входу