Загнута сторінка в GIMP

Загнута сторінка в GIMP
Ефекти
30.04.2022, 17:17
357
0
Не секрет, що в GIMP є безліч функцій і фільтрів, досить простих, але ефективних у застосуванні. Сьогодні я розповім вам про те, як надати зображенню ефекту загнутої сторінки.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-start

Відкрийте фотографію, з якою будете працювати.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-1

В панелі інструментів виберіть колір фону (Білий квадрат) і в палітрі, підберіть відповідний колір. Це потрібно для того, щоб при застосуванні фільтра "загнута сторінка" колір загину відповідав зображенню. Кольором фону я вибрала відтінок синього, а колір переднього плану не міняла. Таким чином загин буде забарвлений в два кольори: чорний і синій. При бажанні ви можете не обмежуватися кольорами переднього плану і фону, а там же в панелі інструментів вибрати градієнт і в каталозі градієнтів (див. нижче "градієнт"), якшо по ньому лівою кнопкою миші, вибрати один з безлічі варіантів, пропонованих GIMP .
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-2

Визначилися з кольором? Продовжимо. Знову ж в панелі інструментів вибираємо прямокутне виділення і виділяємо потрібний кут зображення. У вас їх чотири на вибір. Я вирішила загнути правий нижній. Клікніть всередині виділеної області, щоб вона окреслилася пунктирною лінією.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-3

Потім в основному меню: Фільтри → Викривлення → Загнута сторінка.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-4

І у вікні параметрів встановлюємо відповідні налаштування. У мене: положення загину - Знизу праворуч, орієнтація - Горизонтально, тінь під загином - Передній план і тло (тут же ви можете вибрати забарвлення в кольори обраного вами градієнта), непрозорість - 100. ОК!
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-5

Сторінка загнулася? Значить ви все зробили правильно. Тому що зробити що-небудь неправильно в даному фільтрі практично нереально. Після цього в списку шарів вибираємо шар загину, клікаєм по ньому правою кнопкою миші і об'єднуємо його з попереднім шаром (фон).
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-6

І знімаємо виділення: Вибір → Зняти.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-7

Нехай вас не бентежить картата підложка. Це означає прозорість. Весь секрет - у правильному збереженні зображення з загином.
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-8

Якщо ви збережете зображення у форматі .jpg, то отримаєте наступне:
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-9

Вірний формат для збереження - .gif (формат анімації і прозорих зображень) або .png. Ось тоді ви побачите щось подібне smile
zagnutaya-stranitsa-v-gimp-10


Автор: інтернет Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
2130
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
484
0

Стара форма входу