У цьому уроці ми створимо простий та цікавий ефект у Adobe Photoshop. Ви зрозумієте саму техніку створення ефекту, після чого зможете експериментувати з будь-якою із складових: шрифтом, зображенням, кольорами градієнта або текстурою. " />

Двотоновий текстовий ефект в Adobe Photoshop

Двотоновий текстовий ефект в Adobe Photoshop
Робота з текстом
11.06.2023, 12:27
160
0
У цьому уроці ми створимо простий та цікавий ефект у Adobe Photoshop. Ви зрозумієте саму техніку створення ефекту, після чого зможете експериментувати з будь-якою із складових: шрифтом, зображенням, кольорами градієнта або текстурою. Для виконання уроку є необхідні вихідні коди, проте ми рекомендуємо відразу використовувати свої файли. Так ви краще засвоїте метод.
Duotone-Text-Effect-QT-800

Матеріали, використані в уроці: Крок 1
Створіть новий документ розміром 1000 x 650 px з білим кольором фону. Клацніть по іконці Create new fill or adjustment layer/Створити новий коригуючий шар або шар-заливку в нижній частині панелі Layers/Шари та виберіть Gradient/Градієнт. Створіть градієнт Fill Color to Transparent, використовуючи кольори #a9a9a9 зліва та #868686 справа. Вкажіть Scale/Масштаб у 150% та увімкніть опцію Dither/Розмити.
Step-01-1

Крок 2
Введіть текст великими літерами за допомогою шрифту Sofia Pro Black. Вкажіть розмір шрифту в 250 pt, і якщо у вас більше одного рядка тексту, також вкажіть Leading/Інтерліньяж в 235.
Step-01-2

Крок 3
Помістіть зображення поверх шару з текстом. Перейменуйте шар у Texture, клацніть по ньому правою кнопкою і виберіть Create Clipping Mask/Створити відсічну маску. Ви можете спробувати різні зображення, вибравши те, яке виглядатиме найкращим чином у вашому випадку. Вибирайте зображення з безліччю деталей. Так ефект виглядатиме краще.
Step-02-1

Крок 4
Клацніть по іконці Create new fill or adjustment layer/Створити новий коригуючий шар або шар-заливку в нижній частині панелі Layers/Шари та виберіть Gradient Map/Карта градієнта. Увімкніть Dither/Розмити, та створіть градієнт від кольору #281960 до #d52e51. Спробуйте різні градієнти, щоб знайти той, який вам подобається.
Step-02-2

Крок 5
Додайте коригуючий шар Brightness/Contrast/Яскравість/Контраст і налаштуйте його як показано нижче.
Step-03-1

Крок 6
Додайте коригуючий шар Color Lookup та виберіть Cobalt-Carmine з меню Abstract. Після цього змініть Режим накладання цього шару на Soft Light/М'яке світло і зменште Opacity/Непрозорість до 50%.
Step-03-2

Крок 7
Створіть новий шар та назвіть його Halftone Texture.
Step-04-1

Крок 8
У меню виберіть Edit > Fill та задайте в полі Contents значення 50% Gray.
Step-04-2

Крок 9
Клацніть правою кнопкою шар із сірою заливкою та виберіть Convert to Smart Object/Перетворити на смарт-об'єкт. Виберіть як перший і фоновий кольори чорний і білий.
Step-04-3

Крок 10
У меню виберіть Filter > Filter Gallery > Sketch > Halftone Pattern/Фільтр>Галерея фільтрів>Ескіз>Напівтоновий візерунок. Налаштуйте параметри як показано нижче:
  • Size: 1
  • Contrast: 5
  • Pattern Type: Dot
Step-04-4

Крок 11
Змініть Blend Mode/Режим накладання для шару Halftone Texture на Soft Light/М'яке світло і зменште Opacity/Непрозорість до 20%.
Step-04-5

Готово!
Step-05


Автор: Rose Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
2130
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
484
0

Стара форма входу