Скляний текст з цукерками в Фотошоп

Скляний текст з цукерками в Фотошоп
Робота з текстом
07.12.2023, 13:21
170
0
Сьогодні ми створимо текстовий ефект із склянки цукерок, ідеальний для створення різдвяної типографіки . Ви можете проявити креативність і наповнити скляні букви іншими солодощами, наприклад, шоколадними цукерками.
christmass-candy-glass-balls-text-photoshop-tutorial
Крок 1
Спочатку вам потрібно завантажити цей ZIP-файл, який містить текстури та стилі, використані для цього уроку. Ви повинні завантажити файли ASL і PAT у Photoshop.
 
Цитата
Як встановити доповнення в фотошоп дізнайтеся з цього уроку
Крок 2
Створіть новий файл PSD і використовуйте текстуру дерева як фон.
vintage-wood-texture

Крок 3
Тепер ви можете додати свій текст. Використовуйте шрифт Intro, який є безкоштовним типом шрифту. Назвіть цей шар Text Layer.
tut1

Крок 4
Тепер я хочу трохи змінити тип шрифту, щоб створити закруглені кути. З самого початку можна вибрати тип шрифту із закругленими кутами. Отже, спочатку клацніть правою кнопкою миші на текстовому шарі та виберіть Rasterize Type.
tut2

Крок 5
Утримуйте клавішу CTRL натиснутою та клацніть мініатюру текстового шару, щоб зробити вибір.
tut3

Крок 6
Перейдіть до Select > Refine Edge і встановіть наступні налаштування.
tut4

Крок 7
Натисніть SHIFT+F5, щоб заповнити виділення будь-яким кольором. Натисніть CTRL+I, щоб інвертувати виділення, і натисніть DELETE. Нарешті натисніть CTRL+D, щоб скасувати виділення.
tut5

Крок 8
Клацніть правою кнопкою миші на текстовому шарі та виберіть «Перетворити на смарт-об’єкт». Назвіть цей шар Candy Glass Text 1. Зробіть ще 3 копії: Candy Glass Text 2, Candy Glass Text 3 та Candy Glass Text 4.
tut6

Крок 9
Тепер нам потрібно додати стилі шару для всіх 4 шарів, щоб створити ефект скляного тексту. Почнемо з Candy Glass Text 1; двічі клацніть шар, щоб відкрити вікно стилю шару.
tut7

tut8

tut9

Крок 10
Тепер перейдіть до наступного шару Candy Glass Text 2 і додайте ці стилі шару:
tut10

tut11

tut12

tut13

tut14

tut15

tut16

Крок 11
Тепер перейдіть до наступного шару Candy Glass Text 3 і додайте ці стилі шару:
tut17

tut18

tut19

tut20

tut21

Крок 12
Тепер перейдіть до останнього шару Candy Glass Text 4 і додайте ці стилі шару:
tut22

tut23

Крок 13
Ваш прозорий текстовий ефект має виглядати так.
transparent-glass-text-effect-photoshop

Крок 14
Перейдіть до Candy Glass Text 1 і натисніть SHIFT+CTRL+N, щоб створити новий шар. Назвіть це Candy Texture. Заповніть цей шар будь-яким кольором, який ви хочете, і додайте накладення візерунка, використовуючи цю безшовну текстуру цукерок.
candy-texture-seamless

tut24

Крок 15
Перейдіть до Candy Glass Text 1, утримуйте клавішу CTRL і клацніть мініатюру шару, щоб зробити виділення. Поверніться до шару «Текстура цукерок» і натисніть кнопку «Додати маску шару».
tut25

tut26

Крок 16
Натисніть на шар-маску шару Candy Texture. Використовуйте інструмент «Пензель» із жорстким круглим пензлем і пофарбуйте в чорний колір, щоб приховати частини текстури цукерок, як показано на зображенні. Слідкуйте за тим, щоб на верхньому краї були закруглені цукерки, а не розрізані частини.
tut27

Крок 17
Додайте стиль шару Inner Shadow до шару Candy Texture.
tut28

Крок 18
Ви можете використовувати цю рамку, щоб обрамити зображення. Це рамка у форматі PNG, тому її потрібно завантажити та розмістити у файлі PSD. Не забудьте додати ефект «Тінь».

Крок 19
Ви також можете додати кілька ялинкових гілок. Щоб використовувати зображення, потрібно видалити білий фон. 
christmas-tree-fir
Крок 20
Додайте коригування колірного балансу лише для цього шару за допомогою відсічної маски до шару.
tut29

Крок 21
Додайте коригування яскравості/контрастності лише для шару Fir Branch за допомогою відсічної маски до шару.
tut30

Крок 22
Тепер ви можете растеризувати шар Fir Branch і два коригування (виберіть 3 шари та натисніть CTRl+E, щоб об’єднати шари). Назвіть отриманий шар Fir Branch. Тепер продублюйте шар кілька разів і поверніть, змініть розмір, перемістіть шари, щоб створити рамку ялинки.
tut31

Крок 23
Якщо ви хочете, ви можете перетворити ці скляні літери на ялинкові прикраси. Використовуйте Pen Tool, щоб створити ці форми. Додайте стилі шару, щоб створити ефект сріблястого блиску. Ви можете знайти стиль шару під назвою "срібний стиль" у файлі ASL, який ви завантажили на початку цього уроку.
tut32
 
Крок 24
Використовуйте Brush Tool і жорсткий круглий пензель, щоб намалювати кілька ліній. Додайте стилі шару, щоб створити ефект срібної нитки. Ви можете знайти стиль шару під назвою «стиль срібної нитки» у файлі ASL, який ви завантажили на початку цього уроку.
tut33
 
Крок 25
Щоб ялинкові кулі виглядали ще більш святково, можна додати бантик на кожен предмет або навіть на гілочки ялинки. Як бачите, вихідне зображення — це золотий бант, і ми хочемо, щоб срібний бант відповідав іншим кольорам. Тому додайте коригування Hue/Saturation і Curve лише для шару Bow Layer.
Крок 26
Ви також можете використовувати ці різдвяні прикраси PNG:
tut34
 
Крок 27
Якщо ви хочете додати ефект падаючого снігу, ви можете додати текстуру падаючого снігу та встановити режим змішування на Screen. Ви можете використовувати ці текстури snowfall 1 і snowfall 2  у режимі змішування Screen. Також ви можете завантажити ці снігові пензлі та додати сніг за допомогою інструмента «Пензель» і пофарбувати #ffffff.
Крок 28
Якщо ви хочете, ви можете додати більше зимових ефектів за допомогою цього зображення Icicle PNG.
Готово!
Отже, ось кінцевий результат текстового ефекту різдвяних скляних кульок, наповнених різнокольоровими цукерками. Для фону я використав старовинну текстуру деревини та святкову рамку ялинки. Сподіваюся, ви спробуєте!
christmass-candy-glass-balls-text-photoshop-tutorial CANDY-GLASS-STYLE-by-PSDDUDE


Автор: PSDDUDE Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
2130
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
484
0

Стара форма входу