Об'ємний глянцевий текст

Об'ємний глянцевий текст
Текстові ефекти
28.02.2018, 13:05
1045
0

Зрозуміло, описані прийоми можна застосовувати не тільки до тексту, а й до будь-яких інших об'єктів, наприклад, при малюванні іконок.
Спочатку за допомогою інструменту Text пишемо той текст, якому хочемо надати "глянцевий" вид. Краще вибрати який-небудь шрифт пожирніше (тут використаний шрифт Bremen Bold). Переводимо текст в криві (Ctrl + Q).


Тепер почнемо надавати тексту ефект об'єму. Для цього скористаємося інструментом Contour. Виділяємо текст і додаємо один зовнішній контур (Contour> Outside, Steps> 1, значення Offset - на ваш розсуд, але не занадто велике).


Має вийти щось подібне. Розбиваємо групу контура на окремі криві (Arrange> Break apart або Ctrl + K).


Починаємо працювати з шарами. Залийте внутрішній контур букв бажаним кольором. Виділіть нижню, велику фігуру і залийте її градієнтом (меню градієнтної заливки - F11 або c допомогою Interactive Fill Tool . Видаляємо видиму обведення (А12> Stroke> None).


Ці параметри градієнта є приблизними, надалі ви зможете самі регулювати напрямок і кольору заливки, використовуючи Interactive Fill Tool.


Надаємо об'єм буквам. Дублюємо велику фігуру і розміщуємо її під усіма іншими. Заливаємо нижню фігуру якимось темним кольором (наприклад, темно-сірим). Злегка зміщуємо її в сторону щодо верхньої, щоб букви здавалися об'ємними.


Букви вже нагадують об'ємні, однак виглядають трохи неприродно. Щоб виправити це, потрібно за допомогою Shape Tool (F10) в потрібних місцях "підтягнути" вузли нижньої фігури до кутів верхньої. Якщо поблизу не виявиться відповідного вузла, його можна створити в будь-якій точці кривої подвійним клацанням миші.


Займемося скляним відблиском на буквах. Тепер нам знову знадобиться Contour Tool. На цей раз застосовуємо його до внутрішньої частини букв. (Contour> Inside, Steps> 1, значення Offset - на ваш розсуд, але краще зовсім невелике, менше, ніж в першому випадку).


Далі знову "розбиваємо" контур на окремі криві (Arrange> Break apart або Ctrl + K). Виділяємо внутрішню, меншу фігуру і заливаємо її білим.


За допомогою Bezier Tool малюємо довільну криву, що перетинає текст. Про форму цієї кривої не варто піклуватися, вона потрібна тільки як допоміжна.


Виглядає це приблизно так:


Потім виділяємо одночасно білу фігуру в складі букв і тільки що намальовану криву (щоб виділити кілька фігур одночасно, утримуйте Shift) і обріжте першу, натиснувши кнопку Back Minus Front.


Зробимо відблиск прозорим за допомогою інструменту Interactive Transparency.


Результат.


Автор: Інтернет Переклад: svit4u
Ctrl
Enter
Помітили помЫлку
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі (0)
Топ із цієї категоріі
Як обробляти осінні фотографії Як обробляти осінні фотографії
Сьогодні я покажу як можна обробляти осінні фотографії.
22.10.2017, 19:11
2073
0
Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop Перефарбовуємо літо в осінь в Photoshop
Друзі, цього разу я збираюся показати вам простий трюк, як зробити зелене листя червоним, як восени, в Photoshop.
22.03.2022, 12:36
452
0

Стара форма входу